O nás

Projekt Investor Zahumny se věnuje vzdělávání starostek, starostů, zastupitelek a zastupitelů a samozřejmě také všech úřednic a úředníků obcí i měst, kterým záleží na rozvoji obce. 

S předními českými odborníky na smlouvy s investory a územní plánování organizujeme semináře a s radostí předáváme naše znalosti a učíme se od lidí ze samospráv. 

Zajímá vás některý z našich seminářů nebo chcete, abychom přijeli právě do vaší obce a věnovali se jenom vám? Ozvěte se nám nebo se podívejte, kdy a kde se koná nejbližší seminář.

 

Těšíme se na práci s Vámi.

 

Mgr. Vendula Zahumenská, Ph. D.

Mgr. Vendula Zahumenská, Ph. D.

Lektorka

Už na Právnické fakultě Masarykovy univerzity jsem se věnovala ochraně životního prostředí. Územní plánování se stalo tématem mojí disertační práce. Posledních 14 let jsem se věnovala územnímu rozvoji měst a obcí v praxi, mezi lety 2012 – 2018 jsem pracovala pro pražský spolek Arnika, kde jsem řešila územní plán Prahy a radila jsem občanům i zastupitelům ohledně územního rozvoje.
Ráda píšu odborné články a věnuji se řadu let i výuce práva životního prostředí pro neprávníky na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

 

 

 

Máte dotaz?