Ačkoli se zdá, že všechny starosti jsou jen virového původu, v obcích a městech tomu tak rozhodně není. Problémy s územním rozvojem se rozhodně nedají odsunout „na někdy potom, až to všechno skončí.“ Starostky a starostové se pořád potýkají se spoustou těžkostí. Teď navíc samosprávám hrozí, že budou mít méně peněz pro svoje obyvatele a pro tolik potřebnou veřejnou infrastrukturu než dřív a přitom povinností ani omylem neubude.

Protože se nemůžeme potkat na klasickém semináři, rádi se „uvidíme“ aspoň online. Nabízíme, že pro vaše město nebo obec uděláme seminář na míru (a budeme se těšít, že vás brzo potkáme osobně na opravdovém semináři, s kávou, koláčky a dobrými chlebíčky). Ozvěte se nám, pokud:

  • se obáváte, že budete muset stavebníkům hradit miliony za změřené investice;
  • vám územní plán spíše škodí, než pomáhá;
  • potřebujete dočasně zakázat výstavbu, abyste chránili zájmy obce;
  • řešíte pravidla pro výstavbu a financování infrastruktury;
  • máte jiné problémy s územním rozvojem.

Máme pro vás řešení. Pomáháme starostkám, starostům a zastupitelům, kterým skutečně záleží na blahu jejich obce a kteří mají energii a odvahu na to, aby chránili udržitelný rozvoj své komunity.

Kromě seminářů nabízíme podrobnou analýzu složitých problémů týkajících se územního rozvoje. Umíme dát dohromady smlouvy s investory o veřejné infrastruktuře. Pro výstavbu vytvoříme konkrétní pravidla. Poradíme Vám s územním plánem a s možnými žalobami od investorů.

Kontakt: zahumenska@investorzahumny.cz

Nemáte čas na seminář? Přečtěte si naše manuály nebo si projděte často kladené otázky.


Jsme oporou měst a obcí.


Právní pomoc poskytuje Advokátní kancelář David Zahumenský, s.r.o. – www.davidzahumensky.cz
Vzdělávání poskytuje projekt pro obce a města Investor Zahumny – www.investorzahumny.cz